Przydatne informacje na temat tego, jak sprawnie sprowadzać różne towary z krajów azjatyckich.

Obecnie świat nasz otacza jedna wielka pajęczyna szlaków handlowych. Obecnie nie ma żadnego problemu, żeby kupić coś w dalekiej Azji, opłacić przesyłkę i po kilku tygodniach dostać zamówienie. W kraju nadawcy wszystko zostanie bezpiecznie spakowane do kontenera, później przetransportowane na statek i na zakończenie dostarczone do docelowego portu, gdzie zostanie wszystko rozładowane. Obecnie transportami kontenerów między Azją a Europą czy Ameryką zajmują się wielkie statki, zwane także kontenerowcami. Największe z nich osiągają długość około 400 metrów i potrafią jednorazowo zabrać na pokład blisko 20 tysięcy TEU. Pomiędzy najważniejszymi portami na świecie transport drobnicowy korzysta właśnie z tak pojemnych jednostek, natomiast rozwożeniem kontenerów już po rozładowaniu zajmują się mniejsze statki, mające ładowność kilku tysięcy jednostek. Dzięki temu kontenery będą pokonywać coraz mniejszymi statkami większą część drogi do docelowej lokalizacji, ostatnią część trasy spędzając albo na tirze, albo na wagonie kolejowym.
Read More »

Części zamienne w wózkach widłowych

Wózek widłowy jest niezwykle przydatnym pojazdem stosowanym w wielu magazynach i halach produkcyjnych. Jego obsługa jest dosyć prosta. Dzięki niemu możemy uniknąć niepotrzebnego eksploatowania pracowników, którzy musieliby przenosić duże ciężary. Czasem okazuje się, że wózek widłowy jest wręcz niezastąpiony, jako że jego udźwig najczęściej wyraźnie przekracza możliwości człowieka.
Read More »

Suszarka międzyoperacyjna pomoże nam powiększyć tempo działania

W pracy w drukarni będzie liczyć się to, aby mieć szansę jak najwięcej drukować w jak najkrótszym okresie. Przez to właśnie niezbędne będą różnorakiego rodzaju urządzenia, które posiadają za zadanie przyspieszenie tego wszystkiego, a równocześnie również zachowanie wysokiego poziomu działania.
Czy zainteresuje nas suszarka międzyoperacyjna?
Potrzeba sprawdzić, w jakie maszyny powinna okazać się być zaaranżowana drukarnia, tak aby jej praca poszła prędko i płynnie.
Read More »